Egy tanév a Toldyban

Egy tanév a Toldyban

2015. augusztus 20.  |

Galériánk egy tanév jellemző pillanatait mutatja be. Készítették diákjaink és tanáraink.

Életképek a Toldyból

Életképek a Toldyból

2015. augusztus 20.  |

Galériánkban néhány további kép az iskola életéből.

Sítábor
multimédia

Sítábor

2015. március 1.  |

A toldy sítáborok minden évben jól sikerülnek. Hangulatukat Varga Barnabás tanár úr 2015-ös videója mutatja be.

2015-ben is a legjobbak között!
miért a Toldy?

2015-ben is a legjobbak között!

2014. december 1.  |

A HVG 2015-ös listáján iskolánk a több mint 950 érettségit adó középiskola mezőnyében a 17. Felsőoktatási felvételi eredményeink alapján az országos 4. helyen állunk.

Ismét a legjobb 3%-ban a Toldy
miért a Toldy?

Ismét a legjobb 3%-ban a Toldy

2013. november 26.  |

A HVG most megjelent rangsorában a Toldy a több mint 950 érettségit adó középiskola közül a 14. helyen szerepel. Budapesten 9. helyezettek vagyunk.

A Toldy, képekben

A Toldy, képekben

2012. február 5.  |

A Toldy Ferenc Gimnázium története, épülete, fontos helyiségei, tárgyai néhány képben. Kicsi, de különleges dolgok, amiket még talán észre sem vettünk egy-egy órára sietve. Lipka Bori (2.a) fotói.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban