Aktuális házirend november 17-től

november 17.  |

Az iskola kétféle munkarendre történt áttérése (részben digitális, részben jelenléti oktatás), illetve a járványhelyzet változásai  megkövetelték a Házirend pandémiával kapcsolatos rendelkezéseinek módosítását.

Elhunyt Bolberitz Pál

október 27.  |

Iskolánk egykori tanulója, Széchenyi-díjas római katolikus pap, teológus, egyetemi tanár október 25-én halt meg.

Megemlékezés október 6-ról

október 7.  |

Iskolánk tanulói október 6. alkalmából idén is megemlékeztek az aradi vértanúkról és Magyarország kivégzett miniszterelnökéről, gróf Batthyány Lajosról.

Kurutz Gáborné és Varga Barnabás kitüntetése

szeptember 16.  |

Szeptember 4-én V. Naszályi Márta polgármester asszony a Virág Benedek Házban tüntette ki a kerület legkiválóbb pedagógusait. A Toldy tantestületéből Kurutz Gáborné tanárnő és Varga Barnabás tanár úr kapott polgármesteri dicsérő oklevelet.

A T-Oldies tagjai régen és most

szeptember 16.  |

A Toldys Röplabdabajnokság megálmodói és elindítói az uszodából küldik jókívánságaikat a toldysoknak.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban