Kertépítés a majálison

május 25.  |

Kertészkedni is lehetett a sportolás mellett az idei majálison. A Toldy Sarok Kert nevű program keretében két óra alatt néhány toldys tanár és diák felvirágoztatta iskolánk sarkát.

A Jermy-terem avatása

április 9.  |

A nemrég indult kezdeményezés, amelynek során a Toldy Ferenc Gimnázium szaktantermeit az iskola történetéhez tanárként vagy diákként kapcsolódó kiemelkedő személyiségekről nevezzük el, új állomáshoz érkezett.

Felavattuk az Antall-termet

március 15.  |

Új kezdeményezésként az iskola tantermeit az iskola történetéhez tanárként vagy diákként kapcsolódó kiemelkedő személyiségekről nevezzük el.

A Toldy Egyiptomban

március 11.  |

70-es években készült fényképek, képeslapok, filmtekercsek, dokumentumok alkotják a 2015-ben elhunyt Rajky Emma tanárnő toldys hagyatékát.

Sítábor, 2017.

március 9.  |

Elkészültek az idei sítáborról írott beszámolók. Az alábbiakban a 2. a, valamint az 5. b tagjainak alkotásait közöljük, a tábor résztvevőinek képeivel kiegészítve.

január 8.  |

2016-ban volt 25 éve, hogy iskolánk szeretve tisztelt igazgatója, Pataki Gyula eltávozott közülünk. Az évforduló alkalmából szeretnénk összegyűjteni azokat a történeteket, visszaemlékezéseket, amiket egykori kollégái, tanítványai őriznek róla.

Megemlékezés Diri bácsiról

2016. november 29.  |

Negyedszázada hunyt el iskolánk legendás igazgatója, Pataki Gyula. Egykori kollégái november 23-án gyűltek össze, hogy felidézzék emlékét.

Képek a 4. b osztályról

2016. szeptember 8.  |

A képeket még az előző tanév végén készítette Németh György tanár úr.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban