Kutatók Éjszakája: Tanár-diák kosármeccs


Írta:

Ajtony Anna

A Kutatók Éjszakája remek apropó egy kis kosarazásra...

A Toldyban a Kutatók éjszakája utolsó programjaként került megrendezésre a tanár-diák kosármeccs (vegyes nemű csapatokkal - szerk.). A főleg végzősökből álló diákcsapat kezdte jobban a találkozót, de a tanárokat sem kellett félteni, hamar szoros lett az eredmény. Három izgalmas negyed után 28-28 volt az állás, és az utolsó hajrá a tanároknak sikerült jobban, ahol nagy csatában 39-33-ra nyertek fiatalabb ellenfeleikkel szemben.


A meccs statisztikái:

végeredmény:

Tanárok - Diákok:
39-33

(8-8, 9-10, 11-10, 11-5)

article_image_3674.jpg

galéria megtekintése

Vaskó Balázs 15 Winkler Marcell 16
Molnár Péter 11 Marton Eszter 6
Bujtor Anna 4 Tóth Szonja 5
Hóbor Miklós 3 Réthy Dorottya 4
Porogi András 2 Szervét Gergely 2
Takács Zoltán 2  
Széky Anna 2  

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék