Magasugróbajnok!


Írta:


Deutsch Domonkos, iskolánk 5.b-s tanulója aranyérmet nyert az ifjúsági atlétikai bajnokságon. Részletek a cikkben.

Deutsch Domonkos, az MTK Budapest magasugrója, 189 centiméterrel a legjobbnak bizonyult az ifjúsági korcsoportban a hétvégén a budapesti SYMA Csarnokban rendezett országos, fedettpályás, ifjúsági atlétikai bajnokságon.

- Összességében örülök az aranyéremnek, de úgy érzem, nem hoztam ki magamból a maximumot - értékelte teljesítményét az MTK Budapest fiatal tehetsége. - Pár centi még biztosan lett volna bennem, de elégedett vagyok, hiszen ez az első országos bajnoki győzelmem. Ez volt az idény utolsó versenye, a nyári szabadtéri szezonig most a felkészülés időszaka következik - mondta Deutsch Domonkos.

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék