Tanulj meg relaxálni!Perényi Csilla tanárnő írása a relaxációs foglalkozásról.

A relaxáció (Autogén tréning) elsajátításával igazi, hosszú távú befektetésbe kezdesz. Olyan bankszámlát nyitsz, amely folyamatosan megtéríti neked a belefektetett energiát.

Hogyan? Megőrzöd az egészséged!

Az egészséghez hozzátartozik az ellazulás képessége. Ilyenkor az immunrendszer jobban képes védelmezni a szervezetünket. Belső erőforrásaink megújulnak. A relaxáció hatására a vegetatív idegrendszer egyensúlya tartósan megtartható. Jobban tudsz majd tanulni, megismered a saját tested működéseit, pihentebb, és jobban szervezett leszel. Egy jó nagy lépést teszel az egészséges, tudatos élet irányában.

Igaz rád?

Néha nagyon elfáradsz a tanulástól, nehezen tanulsz, rosszul bánsz az időddel, nem alszol eleget, szeretnéd magad jobban ismerni, jó lenne egy hely, ahol kikapcsolsz kicsit, stresszelsz nagyon a megmérettetéstől, egyéb nehézségeid is lehetnek.

Ha igen, neked való! Igazából, mindenkinek való.

A délutáni testnevelési órák keretének terhére belekezdhetsz egészséged megőrzésébe. Ha edzésre jársz, jöhetsz, majd a suli adja az igazolást!

A foglalkozások kedden 14:30 -16:00 óráig lesznek Perényi Csilla tanárnő vezetésével.

Jelentkezz, ne maradj le!

Tegyél magadért!

relax2-2016-09-04-06-36.jpg

nagyítás megtekintése

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok

címkék