Toldys résztvevők a SciChallenge 2017 versenyen


Írta:


Most mindenki segíthet az indulóknak kisfilmjük megtekintésével!

A SciChallenge egy EU projekt, amelynek fő célja a természettudományok, a műszaki és mérnöki tudományok valamint a matematika népszerűsítése a fiatalok körében. Iskolánkból Kerestély Márk és Posta Donát (mindketten 5. a) indultak a versenyen.

A verseny értékelési szempontjai közé tartozik a pályamunkák - indulóink esetében egy-egy kisfilm - minél szélesebb körben való terjesztése. Az első körben minden megtekintés 1 pontot és minden "LIKE" 3 további pontot ér.

A fiúk remélik, hogy a filmeket minél többen tekintik meg, részben azért, hogy diáktársaik is megismerjék a munkájukat, és természetesen azért is, hogy növeljék a nézettségüket és így pontjaikat.

Márk pályamunkája:

Donát pályázata:

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék