Tavaszi koncert - beszámolóIdén is megtartottuk a hagyományos Tavaszi koncertet, melyre a szerdai időpont ellenére ismét sokan kíváncsiak voltak.

2017. április 26. szerda, 17 óra, Díszterem. Modern és klasszikus dallamok, zongoristák, fúvósok, vonósok, énekesek és persze a kórus.

A hallgatóság most sem csalódott, a műsor mindenféle ízlést kielégített.  A hangszeres előadások között idén is a zongora volt a sláger, de új hangszerként egy kürt is megszólalt egy elsős diák előadásában. A fellépők ezúttal is sokat készültek, fejlődésük letagadhatatlan.

A közel két órás műsor igazi meglepetése talán mégis egy énekszám volt. Egy hatszólamú dallam felcsendülésekor Tapodi Attila tanár úr már ismert zongoratudása mellett kiváló énekhangját is megszólaltatta.

Köszönet az élményért minden szereplőnek!

img_5518-2017-04-30-15-09.JPG

galéria megtekintése

 

kapcsolódó archív cikkek

címkék