Megalakult a Közép-Budai Tankerületi Központ Diákönkormányzati Tanácsa


Írta:


A Petőfi Sándor Gimnáziumban tartott alakuló ülésen a testület alelnöke Gilly Zsófia (6. a) lett.

Szeptember 4-én gyűltek össze a tankerületi intézmények DÖK elnökei - összesen huszonegyen -, és létrehozták a tankerületi szintű diákönkormányzati tanácsot (DT). Ennek tagjai a DÖK elnökök mellett a tankerületi igazgató, a szakmai igazgatóhelyettes, a gazdasági igazgatóhelyettes, valamint a tanügyi referens, aki a jegyzői feladatokat fogja ellátni. Meghívottak a DÖK segítő tanárok, illetve téma szerint a DT elnök meghívására más személyek is.

A DT megválasztotta elnökét és alelnökét. Az elnöki tisztséget Hutter Róbert, a Tamási Áron Általános Iskola és Német Két tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium tanulója, az alelnökit Gilly Zsófia, iskolánk IDB-elnöke nyerte el.

Zsófinak gratulálunk, és (akárcsak a DT-nek) sikeres munkát kívánunk!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék