Értesítés és köszönetnyilvánítás

Beszámoló a 2019. évi hagyományőrző jótékonysági bál eredményéről.

Amint a bálon ígértem, ezúton hozom nyilvánosságra jótékonysági bálunk pénzügyi eredményét.

Örömmel jelenthetem, hogy az idei bál nemcsak jó időtöltést nyújtott a résztvevőknek, de a bevétel is minden eddigit messze felülmúlt! A toldys szülők nagylelkűsége révén összesen 1.356.800 Ft jött össze. A különböző költségek levonását követően 1.221.300 Ft-ot fordíthatunk a célként megjelölt klímarendszer létrehozására.

Ráadásul – amint azt a helyszínen tapasztalhattuk és a visszajelzésekből is kitűnik – a jótékonyság mellett egy jó hangulatú, közösség-építő este élményével is gazdagabbak lettünk.

Ezúton is szeretném megköszönni minden résztvevőnek, támogatónak és szervezőnek, hogy hozzájárultak idei bálunk sikeréhez; külön Opauszky Ágnesnek, az SZMK elnökének, valamint a munkaközösség szüleinek a szervező munkát és segítséget!

img_9268-2019-02-24-07-22.JPG

Farkas Regina felvételegaléria megtekintése

Köszönöm kedves vendégeinknek, a toldys szülőknek, hogy adományaikkal és részvételükkel támogatták iskolánkat; a műsorvezetőknek és a műsor résztvevőinek, hogy szereplésükkel emelték rendezvényünk fényét és rangját!

Végül köszönöm kollégáimnak és a toldys tanulóknak a közreműködésüket!

2019. február 22.

img_9285-2019-02-24-07-22.JPG