Extoldysok győzelme a tőzsdeversenyen!


Írta:


A három tavaly végzett toldysból (Futó Marcell, Józsa Tamás, Posta Donát) álló csapat győzött a Heller Farkas Tőzsdeversenyen.

A győztes csapat tagjai közül Józsa Tamás készítette az alábbi beszámolót.

"2019. február 21-én került megrendezésre a Heller Farkas Tőzsdeverseny döntője a Budapesti Corvinus Egyetemen. A verseny első fordulója egy hónapon keresztül zajlott az első félévben, amelyen kereskedési, illetve elméleti tudást mérő feladatokat kaptak a csapatok, majd innen a legjobbak a döntőbe kerülve gyakorlati tudásukról adhattak számot, szakmai zsűri előtt. A versenyen két volt toldys barátommal, Futó Marcellal és Posta Donáttal indultunk egy csapatban, és mind az első fordulót, mind pedig a döntőt sikerült végül megnyernünk."

Gratulálunk a győzelemhez, és további sikereket kívánunk!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék