Iskolavezetés:

Porogi András

történelem

igazgató
a Toldy Ferenc Alapítvány kurátora, az iskolaszék tagja

Molnár Péter

mozgókép- és médiaismeret

történelem

igazgatóhelyettes
a dr. Mayer Zsolt Alapítvány elnöke

Takács Zoltán

testnevelés

igazgatóhelyettes
gyermekvédelmi felelős
a Testnevelési Egyetem mentortanára


Tantestület:

Berkóné Erdős Judit

angol nyelv

az angol munkaközösség vezetője, a Közalkalmazotti Tanács tagja, a PSZ helyi képviselője

a 2.b osztályfőnöke

Borszéki Ágnes

matematika

az 1.a osztályfőnöke

Eck Júlia

dráma

magyar nyelv és irodalom

a művészeti munkaközösség vezetője, az iskolai Teátrum patrónusa

Gurmai Csilla

informatika

a 4.b osztályfőnöke

Harsányi Tibor

biológia

földrajz

a természettudományi munkaközösség vezetője

az 5.a osztályfőnök-helyettese

Hobotné Molnár Erika

biológia

földrajz

az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, az I.K.SZ. honlap szerkesztője

a 4.a osztályfőnöke

Komárik Anna

magyar nyelv és irodalom

a magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője, a Földi Béla Alapítvány kurátora

Lauf Lászlóné

biológia

földrajz

a 6.a osztályfőnök-helyettese

Lőrincz Milán

testnevelés

a 3.b osztályfőnök-helyettese

Makra Tamás

angol nyelv

az iskolai évkönyv szerkesztője

Mátrai Magdolna

kémia

matematika

az 1.b osztályfőnök-helyettese

Németh Eszter

dráma

magyar nyelv és irodalom

az 1.a osztályfőnök-helyettese

Németh György

társadalomismeret

történelem

a társadalomtudományi munkaközösség vezetője, a História Kör patrónusa, a Toldy Akadémia és a Toldy Filmklub szervezője, a Tehetségportál szerkesztője

a 6.b osztályfőnöke

Pataki Anikó

matematika

a matematika munkaközösség vezetője

a 2.a osztályfőnök-helyettese

Perger Zoltán

történelem

az iskolai honlap szerkesztője

a 3.a osztályfőnöke

Ravasz-Gergely Mariann

testnevelés

a Testnevelési Egyetem mentortanára

a 3.a osztályfőnök-helyettese

Sáska Csilla

pszichológia

iskolapszichológus

Szabó Zsóka Piroska

kémia

a 2.a osztályfőnöke

Szarkowicz Judit

fizika

kémia

a 2.b osztályfőnök-helyettese

Tapodi Attila

ének-zene

az IDB patronáló tanára

az 1.b osztályfőnöke

Tóth Sarolta

angol nyelv

dráma

német nyelv

a második idegen nyelvi munkaközösség vezetője

az 5.a osztályfőnöke

Varga Barnabás

latin nyelv

az iskola könyvtárosa

az 5.b osztályfőnök-helyettese

Varga László

rajz és vizuális kultúra

a 6.b osztályfőnök-helyettese