tudnivalók

2015. augusztus 20.  |

Iskolánkat régóta szoros szálak fűzik a Máltai Szeretetszolgálathoz és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülethez, ahol diákjaink alkalmi és rendszeres munkákat végeztek. Az iskolai közösségi szolgálat (IKSZ) bevezetésével élénkült meg az önkéntes munkavégzés.

Közösségimunka-lehetőség
aktuális lehetőségek

Közösségimunka-lehetőség

február 19.  |

A Vakok és Gyengénlátók Fejér megyei Szervezete Budapesten megnyitott irodájában szeretettel fogad diákokat az iskolai közösségi szolgálat keretein belül történő munkavégzésre.

Önkénteskedj a BAGázs IKSZ programjában!
aktuális lehetőségek

Önkénteskedj a BAGázs IKSZ programjában!

2019. szeptember 9.  |

A BAGázs IKSZ programja a bagi és dányi cigány telepen élő gyerekeknek biztosít iskola utáni alapkészségfejlesztő, kreatív foglalkozásokat, középiskolások bevonásával.

Bajor Gizi Színészmúzeum

Bajor Gizi Színészmúzeum

2016. október 16.  |

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet kiállítóhelye, a Bajor Gizi Színészmúzeum számos lehetőséget biztosít közösségi munka végzésére.

Baptista Integrációs Központ

Baptista Integrációs Központ

2016. október 16.  |

A Baptista Szeretetszolgálat hat telephelyen végez segítő tevékenységet.

Budavári Művelődési Ház

Budavári Művelődési Ház

2016. október 16.  |

A Budavári Művelődési Központ szívesen fogad 2-3 diákot az őszi-téli időszakban egy-egy hétköznapi, ill. szombati programjához.

Cseppkő Gyermekotthon

Cseppkő Gyermekotthon

2016. október 16.  |

A Cseppkő Gyermekotthon szívesen fogad 3-4 diákot az otthonban élő gyerekek mellé.

Elveszett Állatok Alapítvány

Elveszett Állatok Alapítvány

2016. október 16.  |

Az Elveszett Állatok Alapítvány 3 területen tud munkát feladatot adni a diákoknak.

Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola

Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola

2016. október 16.  |

A XII. kerület gyógypedagógiai nevelési-oktatási intézménye. Az intézményben a sajátos nevelési igényű tanulók egészségügyi és pedagógiai célú habilitációs és rehabilitációs ellátásban is részesülnek. Közösségi szolgálat végzésére elsősorban a délutáni foglalkozások keretében van lehetőség.

Magyar Nemzeti Múzeum

Magyar Nemzeti Múzeum

2016. október 16.  |

A múzeum két programban kínál részvételi lehetőséget.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista