Bajor Gizi Színészmúzeum

2016. október 16.  |

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet kiállítóhelye, a Bajor Gizi Színészmúzeum számos lehetőséget biztosít közösségi munka végzésére.

Budavári Művelődési Ház

2016. október 16.  |

A Budavári Művelődési Központ szívesen fogad 2-3 diákot az őszi-téli időszakban egy-egy hétköznapi, ill. szombati programjához.

Cseppkő Gyermekotthon

2016. október 16.  |

A Cseppkő Gyermekotthon szívesen fogad 3-4 diákot az otthonban élő gyerekek mellé.

Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola

2016. október 16.  |

A XII. kerület gyógypedagógiai nevelési-oktatási intézménye. Az intézményben a sajátos nevelési igényű tanulók egészségügyi és pedagógiai célú habilitációs és rehabilitációs ellátásban is részesülnek. Közösségi szolgálat végzésére elsősorban a délutáni foglalkozások keretében van lehetőség.

Magyar Nemzeti Múzeum

2016. október 16.  |

A múzeum két programban kínál részvételi lehetőséget.

BAGázs Közhasznú Egyesület

2015. augusztus 20.  |

Bag település szélén egy szegény roma telep található, ahol 2010 óta folytat önkéntes munkát a Bagázs Közhasznú Egyesület.

Szépművészeti Múzeum Magyar Nemzeti Galéria

2015. augusztus 20.  |

A szervezet az iskolával szerződésben áll.

A Szervezet vállalja, hogy fogadja a közösségi szolgálatos diákot 2015. december 31-ig maximum 50 órás szolgálatra (egyszerre min. 1, max. 3 órás időtartamokban) a Galéria Múzeumpedagógiai tevékenységében: a „Szupercsapat” és a „New Generation” programokban.

Johannita Segítő Szolgálat

2015. augusztus 20.  |

A Szervezet a diákok számára elsősorban 26 órás elsősegélynyújtó kurzust tart.