Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület


Írta:


Az egyesület fogadó intézményként bekapcsolódott azon intézmények sorába, ahol a diákok az 50 órás közösségi szolgálatot teljesíteni tudják.

Egyesületünk szervezeti felépítéséből adódóan a helyi csoportok önállóan döntik el, hogy tudnak-e közösségi szolgálatos diákokat fogadni, hány főt és milyen feladatra. A közösségi szolgálatra jelentkezőknek minden esetben egyeztetniük kell a helyi csoportoknál megadott kapcsolattartóval.

A munkák többsége szezonális jellegű, és az esetleges hatósági engedélyek beszerzése, valamint az időjárási viszonyok alakulása befolyásolja, így előfordulhat, hogy az előre megbeszélt programok változhatnak. A folyamatos kapcsolattartás elengedhetetlen a hatékony együttműködéshez.

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok

címkék