SÁSKA CSILLA

Tanított osztályok:

Elérhetőség:

• saska.csilla@gmail.com

2018. február óta dolgozom iskolapszichológusként a Toldy Ferenc Gimnáziumban. Pszichológus, személyügyi közgazdász végzettségemet hosszú évekig emberi erőforrások területen kamatoztattam céges környezetben, később tanácsadó szakpszichológusként egyéni és csoportos pszichológiai tanácsadással foglalkoztam. Emellett nevelési tanácsadóban és iskolákban is vállaltam feladatokat.

Iskolai munkámat osztályfoglalkozások, kiscsoportos foglalkozások és egyéni konzultációk keretében végzem a tanulók, pedagógusok, szülők megkeresése alapján. Célom a megelőzés, a felmerülő kérdések szakszerű megválaszolása, az iskolai életben adódó nehézségek komplex megoldásában való hatékony segítségnyújtás.

Kedves Diákok!

Bizalommal fordulhattok hozzám

• iskolával, tanulással kapcsolatos dilemmákkal,
  • beilleszkedéssel, közösségi élettel kapcsolatos nehézségek-,
  • tartós kedvetlenség, szomorúság-,
  • félelmek, túlzott izgulás (pl. dolgozat előtt) esetén,
  • kapcsolatokban jelentkező problémák (kortársakkal, felnőttekkel),
  • önismereti, önértékelési-,
  • pályaorientációs, pályaválasztási kérdésekkel,
  • illetve akkor is, ha érdekel Titeket a pszichológia, és szívesen beszélgetnétek róla.

Kedves Szülők!

Szülőkonzultáció keretében kereshetnek olyan esetben, amikor nyugtalanok gyermekük hangulatával, teljesítményváltozásával, közösségi életével stb. kapcsolatban, illetve bármilyen gyermeküket érintő kérdéssel, amiről szívesen konzultálnának velem (jobb előbb, mint később és jobb később, mint soha).

Pszichológusként titoktartási kötelezettségem van, amitől az érintettek engedélyével, vagy jogszabály által előírt esetekben térhetek el.

A konzultációk előzetes egyeztetés alapján történnek (sürgős esetben természetesen azonnal!), időpontot személyesen, vagy a saska.csilla@gmail.com e-mail címen beszélünk meg.

Az iskolában hétfőn 9.00-17.00 óra között vagyok elérhető a második emeleti, könyvtár melletti szobában.

Szeretettel várom a megkereséseket!