Gyulai Blanka országos bajnok szinkronkorcsolyában!


Írta:


Blanka (2. a) 1 éve szinkronkorcsolyázik, a Sportvarázs Sportegyesület Mixed Age csapatának kapitánya.

Blanka már korábban is (2011 óta) korcsolyázott, 2013-2016 között jégtáncosként versenyzett.

A szinkronkorcsolya egy fiatal sportág, rendkívül látványos és művészi. A jeges edzések mellett erőnléti edzés, balett/tánc és csapatépítő foglalkozások képezik részét a felkészülésüknek. A legnagyobb kihívás, hogy az edzéseken minél nagyobb létszámban legyenek jelen a versenyzők, hogy a koreográfiát tudják együtt gyakorolni - hiszen a lényeg a szinkronban mozgás. Ez 12-14 csapattag esetén nehéz feladat, de elengedhetetlen a sikeres versenyzéshez.

A csapat legjobb eredményei ebben a szezonban:

A korizás mellett Blanka másik szerelme a Toldy Teátrum. Legfőbb vágya, hogy a következő szezonban is sikerüljön összeegyeztetni a két kedvenc elfoglaltságát, és lehetőleg ne kelljen egy időben két helyen lennie. Ehhez kell egy adag szerencse, de nagyon bízik benne, hogy sikerülhet.

kur2-2017-04-19-20-33.jpg

galéria megtekintése

A sikerekhez szeretettel gratulálunk!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék