Sikerek szinkronkorcsolyában


Írta:


Országos és nemzetközi szinten is szép eredményeket ért el Burgyán Bora, Gyulai Emma (1. a) és Gyulai Blanka (4. a).

Bora és Emma a 2019. február 2-3-án megrendezett Szinkronkorcsolya Országos Bajnokságon két csapatban is indultak. A Team Magic Juvenile (<13 év)  csapatban arany, a Team Magic Novice (10-15 év) csapatban ezüstérmet nyertek.

Február 8-9-én Zágrábban versenyeztek szinkronkoris lányaink a Zagreb Snowflakes Trophy-n. Bora és Emma a Juvenile (<13 év) korcsoportban bronzérmet nyertek, Novice (10-15 év) korcsoportban pedig a dobogó legmagasabb fokán hallgathatták a magyar himnuszt.

Gyulai Blanka csapata a  Junior (13-18 év) kategóriában egy horvát és két olasz csapatot megelőzve a 7. helyen végzett. Az Országos Bajnokságon szerzett pontszámukat sikerült túlszárnyalni, és 100 pont fölé lépni. Ezzel teljesítették a kitűzött feltételeket, és megszerezték az engedélyt, hogy március 15-16-án részt vegyenek a Junior Szinkronkorcsolya Világbajnokságon Neuchatelben, Svájcban.

A sikerekhez szeretettel gratulálunk, és sok sikert kívánunk a világbajnokságon!

ob-2-2019-02-25-13-30.jpg

galéria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék