Szinkronkorcsolya-sikerek Neuchâteltől Jihlaváig


Írta:


Gyulai Blanka (4. a) és Emma, valamint Burgyán Bora (1. a) szép sikereket értek el nemzetközi versenyeken.

Gyulai Blanka 2019. március 15-16-án a svájci Neuchâtelben képviselte hazánkat csapattársaival a Junior Szinkronkorcsolya Világbajnokságon, amelyen kétnapos küzdelemben a török és spanyol csapatokat megelőzve a 21. helyet sikerült megszerezni. A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség beszámolója az eseményről itt olvasható.

Március végén került sor a csehországi Jihlavában az utánpótlás korú versenyzők utolsó szezonbeli versenyére, ahol Burgyán Bora és Gyulai Emma a Juvenile korcsoportban bronzérmet szereztek, majd az idősebb, Basic Novice kategóriában 7. helyezést értek el. A szövetség beszámolója itt olvasható.

A sikerekhez szeretettel gratulálunk!

neuchatel-4-2019-04-15-15-53.jpg

galéria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék