Beszámoló Dombi Franciska kiállításának megnyitójáról


Írta:

Fotók:


2018. április 20-án került sor Dombi Franciska volt toldys diák, a Thury Levente ösztöndíjpályázat tavalyi győztese kiállításának megnyitójára.

Az eseményen sajnos nem tudott részt venni Dr. Polgár András, a díj mecénása és Török András, a zsűri egyik tagja, a Summa Artium Alapítvány képviselője, de nagy örömünkre családjával együtt eljött a művész lánya, Thury Katalin.

A megnyitón Molnár Péter intézményvezető-helyettes köszöntötte a vendégeket, majd Buru Domonkos, 5. b osztályos tanuló zongorázott a kiállítás közönségének. Ezt követően került sor az idei pályázat eredményhirdetésére, az ösztöndíj idei nyertese Farkas Regina 5. b osztályos diák lett. Végül Cserna-Szabó Endre nyitotta meg a kiállítást, aki méltató szavai zárásaként az igen népes hallgatósággal egyetértve sok sikert kívánt Franciska jövőbeli szakmai munkájához.

 

img_7862-2018-04-26-17-56.JPG

Dombi Gábor felvételegaléria megtekintése

kapcsolódó archív cikkek

címkék