A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felhívása


Írta:


A szervezet ruhafélék adományzását kéri hajéktalanellátó intézményeik számára.

A felhívás szövege alább olvasható.

"Hajléktalanellátó intézményeink nehéz helyzetbe kerültek. Mostanra olyan vészesen elfogytak az alsóneműk raktárainkból, hogy csak igen-igen nehezen tudjuk biztosítani a legszükségesebb darabokat a rászorulóknak. Tekintettel arra, hogy főleg férfi gondozottjaink vannak, leginkább pólóra, trikóra, zoknira és alsónadrágra lenne szükségünk, de nagy örömmel fogadunk női alsóruházatot is.

Kérjük azokat, akiknek módjukban áll segíteni a szeretetszolgálat munkatársainak a fenti probléma megoldásában, küldjék be a felajánlott ruhaféléket az iskolába április 24. és április 26. között!

Köszönjük!"

 

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék