IV. kcs. lányaink aranyéremmel zártak a Budapesti B33 kosárlabda döntőjében, így kvalifikálták magukat a Regionális döntőre.
A Regionális döntőn remek játékkal rukkoltak elő a lányok, de a szerencse sajnos most nem a Toldysok mellett állt.
Egy végletekig kiélezett párharcban a Szent Imrés lányok jobbnak bizonyultak, ezért a csoportküzdelmek után búcsúztunk, de így is az Ország legjobb 32 csapata között végeztünk. Gratulálunk a remek eredményhez!
Csapat Tagjai:
Brindza Emma 8.B
Chehade Olívia 8.B
Kovács Boglárka 8.A
Szabó- Iván Liliána 8.A
A fiúk már kevésbe voltak szerencsések. „A” csapatunk megnyerve a csoportját a Budapesti Döntőn a legjobb nyolc csapat között a keresztjátékban kiesett a Piarista Gimnázium ellen. „B” csapatunk pedig 1 győzelemmel és 2 vereséggel búszúzott a csoportmérkőzések után.
„A” Csapat tagjai:
Bató Dénes 7.A
Dalloul Márk 8.B
Konyecsnyi Bertin 7.A
Pintér Áron 7.B
„B” Csapat tagjai:
Berlinger Márk 9.B
Don Áron 7.B
Énekes Balázs 7.B