Aranyérem a Kosárlabda B33 budapesti döntőn



IV. kcs. lányaink aranyéremmel zártak a Budapesti B33 kosárlabda döntőjében, így kvalifikálták magukat a Regionális döntőre.

A Regionális döntőn remek játékkal rukkoltak elő a lányok, de a szerencse sajnos most nem a Toldysok mellett állt.

Egy végletekig kiélezett párharcban a Szent Imrés lányok jobbnak bizonyultak, ezért a csoportküzdelmek után búcsúztunk, de így is az Ország legjobb 32 csapata között végeztünk. Gratulálunk a remek eredményhez!

Csapat Tagjai:

Brindza Emma 8.B

img_2462-1-2026-06-21-13-05.jpg

galéria megtekintése

Chehade Olívia 8.B

Kovács Boglárka 8.A

Szabó- Iván Liliána 8.A

img_2466-1-2026-06-21-13-05.jpg

galéria megtekintése

 

A fiúk már kevésbe voltak szerencsések. „A” csapatunk megnyerve a csoportját a Budapesti Döntőn a legjobb nyolc csapat között a keresztjátékban kiesett a Piarista Gimnázium ellen. „B” csapatunk pedig 1 győzelemmel és 2 vereséggel búszúzott a csoportmérkőzések után.

„A” Csapat tagjai:

Bató Dénes 7.A

Dalloul Márk 8.B

Konyecsnyi Bertin 7.A

Pintér Áron 7.B

 

„B” Csapat tagjai:

Berlinger Márk 9.B

Don Áron 7.B

Énekes Balázs 7.B

címkék