6. sebesség
eredmények

6. sebesség

október 2.  |

Eredményesen szerepeltek a toldysok az Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság budapesti döntőjében.

Temesvári-Nagy Levente sikere

Temesvári-Nagy Levente sikere

szeptember 11.  |

Levente (érettségizett 2022-ben) egyénileg és a Hungarian Green Team tagjaként is ezüstérmet szerzett az idén nyáron Budapesten megrendezett International Chemistry Tournamenten.

Páros eredmény

Páros eredmény

szeptember 11.  |

Moldoványi András zongoraművész (érettségizett 2015-ben) Andreas Siles-Mellinger hegedűművésszel közös duója a neves Swedish International Duo Competition versenyen a második helyen végzett.

Emmy-díjas lett Rév Marcell

Emmy-díjas lett Rév Marcell

szeptember 6.  |

Iskolánk egykori tanulója (érettségizett 2003-ban), a kiváló operatőr az Eufória című sorozat egyik epizódjában végzett munkájáért kapta a rangos elismerést.

Dobó Gábor

Dobó Gábor

2015. március 8.  |

PhD hallgató, avantgarde-kutató, a Kassák Múzeum munkatársa, 2006-ban érettségizett nálunk.

Sipos Balázs

Sipos Balázs

2014. december 14.  |

A 2010-ben érettségizett rendező a Toldy Akadémiára emlékezik.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban