SzóDa Műhely - nyári tábor


Írta:


A SzóDa Műhely az iskolai közösségi szolgálat keretében 5 napos nyári tábort szervez középiskolás fiatalok számára július 25-29. között Budapesten.

A tábor egy közös alkotói folyamat keretében kínál lehetőséget a fiataloknak, hogy újragondolhassák a városi térhez fűződő viszonyukat. Különböző kommunikációs és pályaorientációs gyakorlatokon keresztül közösen fedezik fel egy budapesti tér funkcióit, értékeit és társadalmi sokszínűségét, a tábor pedig egy nyilvános kiállítással zárul a résztvevő fiatalok munkáiból.

Az ötnapos tábor Budapesten kerül megrendezésre, bejárós formában, javarészt alapítványi finanszírozásból, díja 8.000 Ft. Az összeg tartalmazza a programokon való részvételt és a napi kétszeri étkezést.

A táborban való részvétellel 30 óra iskolai közösségi szolgálat teljesíthető.

Ha érdekel a lehetőség, keresd Hobotné Molnár Erika tanárnőt!

A csatolt felhívásban praktikus információk találhatók, regisztrálni a SZODAMUHELY@AJTK.HU email címen lehetséges.

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék