Franciás jó hírVarga Henrietta (4. a) első helyet szerzett a Szegedi Tudományegyetem által meghirdetett versenyen.
Idén tavasszal a frankofónia ünnepe alkalmából a Szegedi Tudományegyetem a Wallonie-Bruxelles International támogatásában meghirdetett egy francia versenyt, amelyre középiskolások pályázhattak. A versenyzőknek egy frankofón műalkotás, történelmi személyiség, esemény, tudományos felfedezés stb. bemutatásán keresztül kellett elmagyarázniuk, hogy mit jelent számukra a francia nyelv. Írhattak esszét, készíthettek fotómontázst, videót, dolgozhattak egyedül vagy párban. A verseny végeredménye mindannyiunk számára nagyon jó hír, ugyanis Henrietta videója a francia balettről első helyezett lett. Gratulálunk! Toutes nos félicitations! A győztes videó itt tekinthető meg: https://www.dropbox.com/s/b6k54jqlbnmk8r2/concours_vargahenrietta.mp4?dl=0

okl-2021-05-17-07-33.jpg

nagyítás megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék