A Máltai Szeretetszolgálat és iskolánk együttműködéseA Toldy Ferenc Gimnázium diákjai idén először bekapcsolódnak a Máltai Szeretetszolgálat által az elmúlt években elindított karácsonyi jótékonysági programba.

A Toldy Ferenc Gimnázium diákjai idén először bekapcsolódnak a Máltai Szeretetszolgálat által az elmúlt években elindított karácsonyi jótékonysági programba.

Mintegy 70 önként jelentkező tanuló vállalta, hogy 2010. december 16-tól (csütörtöktől) 21-ig (keddig) tanítási időben 14-21 óra között, a téli szünetben pedig néhány napon a Szolgálat munkatársainak munkáját segítve 3 különböző Kaiser áruházban figyelemfelhívó szórólapokat oszt a vásárlóknak. A szórólapokon tartós élelmiszerek, tisztítószerek, egyéb fogyasztási cikkek vásárlására kérik az embereket és segítenek az adományok összegyűjtésében. Az áruházak zárásakor az adományokat a szeretetszolgálat emberei szállítják el és Karácsonykor a szétosztják a rászorulók között.

Az áruházak címét és a gyerekek pontos beosztását a lenti letölthető fájlban megtekinthetik.

Köszönjük a gyerekek szüleinek segítőkészségét, hogy hozzájárultak kezdeményezésünk sikeréhez!

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok