KöszönetnyilvánításKöszönetnyilvánítás a Bódvalenkére eljuttatott adományokért, valamint kis képgaléria a 4.a kirándulásáról.

Szeretnénk köszönetünket kifejezni mindazoknak, akik felhívásunkra könyveket, ruhákat, cipőket és sok-sok gyermekjátékot küldtek Bódvalenkére.Az ott töltött néhány óra alatt mindannyian meggyőződhettünk arról, hogy a küldemények jó helyre kerültek.

A falu lakói nagy szükségben élnek, és bár igyekeznek kitörni a nincstelenségből, munkalehetőség csak nagyon keveseknek adatik. A közösség gondjait, szükségleteit és mindennapjait legjobban ismerő „vendéglátónk”, Pásztor Eszter és munkatársai fogják az adományokat kiosztani a helyiek között.

Reméljük, hogy sikerült azoknak a szép, tiszta és még bizakodó pillantású gyerekeknek, akikkel találkoztunk, örömet szerezni! És bízunk benne, hogy a megtörtebb, elkeseredettebb felnőttek is jó szívvel gondolnak Önökre és ránk!

Köszönjük!

article_image_4671.jpg

galéria megtekintése

4.a