T.E.S.I.-projektindító a Toldyban


Írta:


Iskolánk adott otthont a Magyar Diáksport Szövetség projektindító rendezvényének, amelyen a Cooper-teszt névadója is részt vett. Beszámoló, videók, illetve Tinich Martin (5.a) fotógalériája.

Iskolánkban került sor „A testnevelés új stratégiájának és fizikai állapot új mérési rendszerének kialakítása és az önkéntes részvétel ösztönzése a komplex iskolai testmozgásprogramok szervezésében” című kiemelt projekt sajtónyilvános projektindító rendezvényére.

A rendezvényen felszólalt Dr Lengyel Györgyi, az EMMI közigazgatási államtitkára, Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke és Kenneth H. Cooper, a dallasi székhelyű Cooper Intézet alapítója is.

A "T.E.S.I." fantázianevet kapott projekt indítóján részt vett Dr Simicskó István ifjúsági és sportállamtitkár is (ezen a linken megtekinthetik a projekttel kapcsolatos ismertetőjét).

A rendezvényről a DIGI Sport oldalán látható videó.

article_image_4706.jpg

galéria megtekintése