Tisztelt Szülők!
Valamennyi toldys nevében szeretném megköszönni, hogy a szeptemberi szülői értekezlet alkalmával, illetve azt követően olyan sokan megértették iskolánk problémáit, és vállalták, hogy rendszeres befizetéssel támogatják a megalakuló Toldy Gimnázium Kulturális és Sport Egyesületet. Akadt, aki egy összegben már befizette az évi támogatás összegét, sokan pedig elkezdték a szülői munkaközösség által ajánlott összeg rendszeres átutalását, amit ezúton is szeretnénk megköszönni.

Többen érdeklődtek azóta, hogy mely számlaszámra utalhatják befizetéseiket. Tájékoztatásul közlöm, hogy az Egyesület bírósági bejegyzéséig a Pro Gymnasio Toldy Alapítvány számlájára várjuk a befizetéseket:

Pro Gymnasio Toldy       10100792-63274700-00000007

Közleményként a tanuló(k) nevét és osztályát kérjük, feltétlenül adja meg!

Köszönettel:

Porogi András