Közösségimunka-lehetőség a Máltai Pékségben


Írta:


A Máltai Szeretetszolgálat közösségi szolgálatos diákokat keres.

Vasárnaponként 12-17 óra között kenyérszeleteléshez keres a Szeretetszolgálat diákokat. Alapvetően egy kisebb csapatot keresnek, olyan fiatalokat, akikre hosszabb távon lehet számítani. Sok idős, rászoruló ember, illetve a szervezet idős- és hajléktalan ellátó intézményei kapják naponta a kenyeret, aminek felszeletelése komoly, időigényes feladat. A kenyérszeletelést egyedül, de párban is lehet végezni.

A pékség elkötelezte magát, hogy a kerület rászorulóinak olcsó, de finom kenyeret adjon nap mint nap. A pékség a Máltai Non-profit Kft. irányítása alatt működik. Itt olvashat egy cikket a pékség munkájáról.

A pékség címe: III. kerület, Zápor utca 69.

A jelentkezők keressék Meszleny Esztert, a Szeretetszolgálat IKSZ-koordinátorát: 06-30-722-54-52

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék