Sikerek kémiábólIskolánk több tanulója is sikeresen szerepelt a múlt hétvégén tartott kémiaversenyeken.

 

Nyolcan jutottak be a Curie Kémia Emlékverseny területi döntőjébe, ahol a következő eredmények születtek:

Hetedik évfolyam:

Nyolcadik évfolyam:

Tizenegy-tizenkettedik évfolyam:

A Curie Kémiaversennyel egy időben zajlott az Oláh György Középiskolai Kémiaverseny döntője, ahol iskolánkat Kerestély Márk (6.a) képviselte, aki nemcsak a versenyt nyerte meg, hanem egy különdíjat is kapott, mint legjobb előadó. Emellett ő is bejutott a Curie Kémiaverseny területi döntőjébe, de az ütközés miatt ennek feladatait az Oláh György verseny helyszínén írta meg, így az ő eredményére még várunk.

Gratulálunk a remek eredményekhez, és további sikeres versenyzést kívánunk!

kapcsolódó archív cikkek

címkék