Ifjú tudósok - köztük Temesvári-Nagy Levente


Írta:


Levente (12. a) kémiából bejutott a verseny harmadik, döntő fordulójába, amelyet a televízió is közvetít.

Az Ifjú tudósok az Oktatási Hivatal 3 fordulós országos versenye, melyben a 2020/21-es tanévben történelem, biológia és kémia tantárgyak közül lehetett választani. A harmadik, döntő forduló egy televíziós műsor formájában került megrendezésre a legjobb 8 között, melyen iskolánk 12. a osztályos tanulója, Temesvári-Nagy Levente is részt vett kémiából.

Történelemből a döntők közvetítése szeptember 6-án kezdődött. Jövő héten a biológia következik, a kémia pedig a szeptember 20-i héten lesz látható. A közvetítések az M5 csatornán lesznek, hétköznaponként 17:30-tól, hétvégente 18:30-tól. Minden tantárgy 1 hetet ölel fel, 7 adásban. A műsor visszanézhető a mediaklikk.hu-n.

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék