OSZF '21 - képek


Írta:

Fotók:

Makra Tamás

Válogatás Makra tanár úrnak a fesztiválon készült fotóiból.

Az első elemzések - szokatlan módon - még azelőtt elkészültek, hogy Makra tanár úr kiválogathatta volna az előadásokon készült fotóit - többek között azért is, mivel még véget sem ért a fesztivál, így a tanár úrnak ideje sem volt a válogatásra, hiszen ehelyett újabb darabokon készített további képeket.

A kritikákat nem kívánván "parkoltatni" a képek megérkeztéig a cikkeket fotók nélkül tettük fel a honlapra. Most törlesztjük az adósságunkat, az alábbiakban megtekinthetők az idei fesztivál képei - legalábbis egy szűk válogatás.

Még két előadásról nem készült el a kritika, de az ezeken készült fotókat sem "tartjuk vissza", megtekinthetők a többivel együtt.

2-2021-12-05-15-52.JPG

Menedékgaléria megtekintése

kapcsolódó archív cikkek

címkék