Párbeszéd a gyermekutaztatás szabályairól (felkérés konzultációra)


Írta:


Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a veronai buszbaleset kapcsán konzultációra kéri a szülőket az alábbi levélben.

Tisztelt Szülők!

A tragikus veronai buszbaleset után a kormány megvizsgálta, hogy szükség van-e a jogszabályok szigorítására. A lehetséges szigorításokkal kapcsolatban a kabinet szeretné kikérni a magyar állampolgárok véleményét, különös tekintettel a gyermeket nevelő szülőkre. A párbeszéd elősegítésére a kabinet internetes konzultációt indított. A március 20-ig kitölthető online kérdőív elérhető az alábbi oldalon:

https://konzultacio.kormany.hu/

Kérjük, mondják el Önök is véleményüket a lehetséges módosításokkal és szigorításokkal kapcsolatban.

Véleménynyilvánításukat előre is köszönjük.

Üdvözlettel:

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek