Döntőt érő szereplés a Bolyai Matematika CsapatversenyenA 7-8. évfolyam számára megrendezett verseny körzeti fordulójában iskolánk igen sikeresen szerepelt, mindkét évfolyam egy-egy csapata első helyezést ért el, így az országos döntőbe jutott.

Az első helyezettek:

További díjazott csapatok:

7. évfolyam:

8. évfolyam:

További eredmények:

7. évfolyam:

8. évfolyam:

Felkészítő tanárok: Balassa Bettina (8. b), Borszéki Ágnes (8. a),  Mátrai Magdolna (7. a)

Tanári fődíj:

A tanári fődíj odaítélésekor a felkészítő tanár versenyző diákjainak nagy számát és azok eredményességét vették figyelembe. Ezek alapján Közép-Buda tanári fődíjának nyertese a 2021/2022. tanévben: Borszéki Ágnes

Gratulálunk a szép eredményekhez, a döntőbe jutó csapatoknak további sok sikert kívánunk!

kep1-2021-11-10-08-59.jpg

A 8. a (baloldalon) és a 7. a versenyzőinagyítás megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék