Farkas Regina kiállítása2019. május 31-én, pénteken, a díszteremben nyílt meg Farkas Regina (6. b) kiállítása.

A Thury Levente-ösztöndíj tavalyi jutalmazottja korábbi és újabb fotóiból válogatott. Molnár Péter igazgatóhelyettes méltatta iskolánk egykori diákja, Thury Levente (1941-2007) művészi pályáját, és beszámolt az alapítvány tevékenységéről, eredményeiről és helyzetéről.

Öveges László, fotóművész, Kecskemét város főépítésze megnyitó beszédében kiemelte a fiatal művész tehetségét, és utalt a tárlaton látható alkotások fejlődési irányaira is.

Pegi megköszönte azt a sokrétű támogatást, amelyet az elmúlt években, valamint az ösztöndíj elnyerése és a kiállítás megrendezése kapcsán kapott.

Buru Domonkos (Dombi) és Pónya Ági, Pegi osztálytársai, zongora- és fuvolajátékukkal emelték a megnyitó színvonalát, sajátos hangulatot teremtve a rendezvénynek. A népes közönség szavazhatott arról, hogy Pegi melyik alkotását ajánlja fel iskolánknak.

dscn8176-2019-06-08-04-03.JPG

Varga Barnabás és Buru Péter (Babelfisheye) felvételegaléria megtekintése

kapcsolódó archív cikkek

címkék