Két első helyezés a Bolyain!


Írta:


A 7-8. évfolyam számára megrendezett Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójában a tavalyi tanévhez hasonlóan idén is mindkét évfolyam egy-egy csapata első helyezést ért el, így az országos döntőbe jutott.

Az első helyezettek:

7. évfolyam: „Alfák”: Ádám Adél, Burai Laura, Marton Kata, Temesvári-Nagy Levente. (Tanáruk: Dunajszki Zsuzsanna)

8. évfolyam: „Dream Team”: Balás Ákos, Fazekas Zalán, Herczenik Ádám, Kecskés András. (Tanáruk: Papp Judit)

További díjazott csapatként a 3. helyen végzett a 2.a osztály „Fantasztikus Négyes” csapata: Bertalan Olivér, Maresch Kornél, Tóth Barnabás, Tóth Hunor (tanáraik: dr. Pelényi Attiláné és Papp Judit), valamint 6. helyezést ért el az 1.b osztály „Maths” csapata: Bánsági Mira, Kocsis Fanni, Nagy Lili, Várfoki Zsuzsanna (tanáruk: dr. Kiss Edina).

Gratulálunk mind a négy csapatnak, és szurkolunk a döntősöknek!

kapcsolódó archív cikkek

címkék