Salomon Brúnó sikere


Írta:

Fotók:


Brúnó (12. a) a <19 Formáld a világod! versenyen került a nyertesek közé.

A C³ Alapítvány 2023-ban huszonegyedik alkalommal hirdette meg a versenyt, melynek célja, hogy a 19 év alatti fiatalokat a számítógép kreatív használatára ösztönözze, és elkészült munkáik révén bemutatkozási és fejlődési lehetőséget teremtsen az alkotóknak.

A versenyre bármely saját készítésű, számítógéppel vagy digitális eszközzel létrehozott projekttel lehetett pályázni, s mint a korábbi években mindig, most is az új, eredeti ötletet, kreatív megoldásokat díjazta a zsűri.

A díjnyertesek bemutatkozása a Deák17 Gyermek és Ifjúsági Művészeti Galériában rendezett kiállítás keretében történt. A nyertes alkotások, melyek közt van animáció és videófilm, adatgyűjtő mini műhold, szellemes ötleteken alapuló számítógépes játékok, az iskolai ebédelést megkönnyítő szoftver, webes alkalmazás, kreatív robot-összeállítások és kötelező olvasmány befogadását segítő annotált hangoskönyv is, megtekinthetőek a verseny weboldalán, Brúnó nyertes pályázata pedig itt.

A sikerhez szeretettel gratulálunk!

kapcsolódó archív cikkek

címkék