Állandóság és változásPintér Zsófia (5. a) fotókiállítása 2018 áprilisában és májusában tekinthető meg épületünk lépcsőházában és közösségi terében.

Zsófi írja a fotózásról:

A fotózás iránti komolyabb érdeklődésem pár éve kezdődött, amikor egy családi ismerősünk, aki fotózással foglalkozik, felfigyelt a képeimre. Ő tanított meg a gép precíz használatára, a különböző beállítások kezelésére. Szerencsés voltam, mert sok műtermi, éttermi és portréfotózásra is elvitt, ahol sokat tanulhattam a munkájáról.

Szeretek elveszni egy város részleteiben, figyelni azt, ami folyton változik, és azt is, ami nem megy sehová és mindig ugyanolyan marad. A leghétköznapibb helyekről, emberekről, épületekről készülhetnek a legmegnyerőbb fényképek, ha odafigyelünk rájuk. A képeimmel azt szeretném megmutatni, hogy mennyi olyan szépség vesz minket körül, amelyet a mindennapos rohanásban észre sem veszünk.

 

 

pinter_zsofia_foto_2-2018-04-26-17-24.jpg

Pintér Zsófia felvételenagyítás megtekintése

kapcsolódó archív cikkek

címkék