Az FBLA verseny idei toldys győzteseiAz iskolánkban idén másodjára megrendezett versenyen négyen nyerték el a fődíjat.

Idén másodjára rendeztük meg az angol nyelvű FBLA-versenyt (Future Business Leaders of America) a Toldyban. Tizennégy diák szállt ringbe, hogy elnyerje a négy fődíjat, mellyel jogosultak lesznek arra, hogy részt vegyenek a nyáron San Antonióban (Texas) megrendezendő nemzetközi FBLA-versenyen. Az indulók a 9-11.évfolyamból kerültek ki és nyolc kategóriában indultak.

A verseny három részből állt: egy magyar szakértői zsűri előtti szóbeli prezentáció vagy írásbeli teszt, esszéírás, valamint angol nyelvű telefonos interjú. A három feladat elvégzéséért kapott pontok összeadását követően a következő végeredmény alakult ki (zárójelben a kategória, amelyben diákjaink indultak):

  1. Paredes Sofia  5.b         (Business Ethics)
  2. Körtvélyessy Kata 4.a    (Introduction to Financial Math)
  3. Nyírő Péter 5.b              (Business Financial Plan)
  4. Molnár Dóra 5.b            (Computer Applications)

Gratulálunk!

Figyelem! Szeptemberben újra meghirdetjük a versenyt, melyre várjuk a 9-10-11. évfolyamos diákjaink jelentkezését!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék