Szarvas Zsófia tanárnő és Kálmán András tanár úr elismerő oklevet kaptak kiemelkedő pedagógusi munkájukért.
Június 8-án tartotta Budavár Önkormányzata a pedagógusnapi ünnepségét a MáraiKult Kulturális Központ dísztermében.
Az ünnepi rendezvény keretében Böröcz László budavári polgármester elismerő oklevelet adott át a kerület kiemelkedő szakembereinek, kifejezve háláját és megbecsülését az oktatás és nevelés területén végzett elhivatott, példaértékű munkájukért.
Gimnáziumunk tanárai közül Szarvas Zsófia tanárnő és Kálmán András tanár úr részesült az elsimerésben.
Gratulálunk nekik!