Közösségimunka-lehetőség a BAGázs Közhasznú Egyesületnél


Írta:


Az egyesület gyerekfoglalkozások tartására keres középiskolásokat.

A BAGázs IKSZ programja a bagi és dányi cigány telepen élő gyerekeknek biztosít iskola utáni alapkészségfejlesztő, kreatív foglalkozásokat, középiskolások bevonásával. Olyan gimnazistákat keres az egyesület, akik iskolai közösségi szolgálatukat szeretnék teljesíteni. A foglalkozások heti rendszerességűek, 15 héten keresztül kell hetente másfél órás játékos foglalkozást tartani a telepen élő gyerekek számára egy lendületes önkéntes csapattal.

A program időtartama: 2018 október – 2019 február.

A felkészítő képzés időpontja: 2018. október 6-7. (Dány).

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 28.

Letölthető fájlok

Letölthető fájlok

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék