A Toldy Akadémia 2021. évi üléseiről



2021. március 23-án és 25-én tartottuk meg a Toldy Akadémia üléseit.

 

A március 23-i, keddi ülésen a fődíjat Nemes Lili kapta, egyúttal Lili lett a Toldy Akadémia tagja. Nagy Jázmin igazgatói díjban, Phan Viola a zsűri elnökének díjában részesült. Phan Viola nyerte meg a közönségdíjat.

A március 25-i, csütörtöki ülésen a zsűri Kovács Róbertet válaszotta meg a Toldy Akadémia tagjává (fődíj). A közönségdíjat is Kovács Róbert kapta meg. Molnár Anna igazgatói díjban, Németh Mátyás a zsűri elnökének díjában, Vas Ádám a zsűri diáktagjának díjában részesült.

Mindenkinek köszönöm az együttműködést. Büszke vagyok az aspiránsok teljesítményére, a komoly és elkötelezett munkájukra.  A két akadémiai ülés zsűritagjai szakmai hozzáértésükkel és pozitív attitúdjükkel biztosították az akadémia színvonalának fenntartását. Többször is tanúi lehettünk a támogató-segítő hozzáállás szép példáinak.

Az okleveleket és az értékes jutalmakat egy későbbi időpontban adjuk át.

Németh György, a Toldy Akadémia szervező pedagógusa

kapcsolódó archív cikkek

címkék