Az ókor világa történelem versenyNémeth György tanár úr beszámolója a versenyről, amelyen iskolánk csapata diadalmaskodott.

2015. május 29-én, pénteken, iskolánk dísztermében rendeztük meg Az ókor világa történelem versenyt. A vetélkedőn négy középiskola - ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola, Toldy Ferenc Gimnázium, Veres Pálné Gimnázium - hét csapata vett részt. A feladatokat Száray Miklós tankönyvíró dolgozta ki.

A Toldy társadalomtudományi munkaközössége által szervezett versenyen az I. helyezést iskolánk 2.b-s csapata érte el; tagjai: Faragó Tamás, Garamvölgyi Dániel és Grespik Etele. A II. helyezett az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium csapata lett; tagjai: Gintli Fruzsina, Nemes Anna Zsófia és Kelényi Bálint. A III. helyen a Veres Pálné Gimnázium csapata végzett; tagjai: Perez Lopez Anna, Rubovszky Cecília, Szűcs Dávid.

kapcsolódó archív cikkek

címkék