Tanár-diák röplabdamérkőzésA TDN csütörtökjén,12:55-kor került sor a tanár-diák röplabdamérkőzés megrendezésére, amin rengeteg résztvevő játszott.

Rendkívül izgalmas es szoros versengést láthattunk, a diákok több csapattal is neveztek, és mindegyik nagyon igyekezett a győzelemért. A közönség véleménye megoszlott, volt, aki a diákoknak, volt, aki a tanároknak szurkolt.

A tanárok csapatában többek között ott volt Széky tanárnő, Vaskó tanár úr, Perger tanár úr, Ravasz-Gergely tanárnő, Dulin tanárnő, illetve két TF-es egyetemi hallgató. A diákok többsége hatodikos volt, de láthattunk 5-es tanulókat is.

A meccs első harmadát a tanárok nyerték 16 – 15 -re, a következőt a diákok 15-14 –re, majd egy izgalmas utolsó menet után a tanárok nyerték meg a mérkőzést.

Köszönjük a részvételt mindenkinek!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék