Jakabos Bálint és Kosdi-Kovács Márton díjat nyert a Startupok Éjszakáján!


Írta:


ExaMe nevű új appjuk november 28-án a elnyerte a Startup Europe Awards Hungary díját Digilearning kategóriában.

Bálint és Márton (2016-ban érettségiztek) évek óta dolgoznak az Érettségi+ appon, amely történelem, magyar nyelv és irodalom, földrajz (és hamarosan biológia) tantárgyakból segíti az érettségire való felkészülést.

Új appjuk, az ExaMe hasonló céllal készül, de több szempontból is különbözni fog előző munkájuktól ráadásul a magyar mellett a német piacon is meg fog jelenni. A díj mellett további siker, hogy tőkebevonás segítségével még nagyobb erőfeszítéseket tehetnek a következő hónapokban az app befejezése és a piacra való bevezetése érdekében.

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék


Whoops, looks like something went wrong.