Fair Play-díjat kapott Vaskó tanár úr


Írta:


A Magyar Diáksport Szövetség Fair Play-díjat adományozott Vaskó Balázs tanár úrnak.

(Ez egy archív cikk, jobb fényképek nem állnak rendelkezésünkre. Megértésüket kérjük. -  szerk.)

Vaskó Balázs, a budapesti Toldy Ferenc Gimnázium testnevelője, a X. Jubileumi Amatőr Röplabda Diákolimpia Országos Döntő eredményhirdetésén, a győztes fiú csapat testnevelőjeként lemondott a legeredményesebb edző különdíjáról. Nagylelkű gesztusát azzal indokolta, hogy a tornát megnyerő csapat felkészítése kolléganője, Takács Zsófia munkáját dicséri.

A különdíjról a 2. helyezett debreceni Fazekas Mihály Gimnázium felkészítője, Felföldi János tanár úr javára mondott le, aki az utóbbi években rendszeresen a döntőig vezényelte csapatát, és ott mindig vereséget szenvedett. Idén sem volt ez másképp.

article_image_2215.jpg

nagyítás megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék