Díjazottak a ballagáson


Írta:


Az idei ballagás alkalmából is átadták az iskolához kötődő alapítványok díjait.

A ballagáson elsőként a Földi Béla Alapítvány díjait adta át az alapítvány névadójának, iskolánk legendás tanárának unokaöccse, Földi Jenő, aki maga is a Toldyban érettségizett - még 1939-ben. Az alapítvány díját ötödik évfolyamos tanulók kaphatják meg. Idén a következők érdemelték ki a díjat:

Az alapítvány emlékplakettet adományoz azoknak a díjazottaknak, akik utolsó tanévükben is méltók maradtak az előző évben kapott díjhoz:

A Dr. Mayer Zsolt Alapítvány díját idén Akli Eszter 6. a osztályos tanuló nyerte el.

Az idén először adták át a Pro Gymnasio Toldy Díjat azoknak a tanulóknak, akik - többek között - az országos tanulmányi versenyeken nyújtott teljesítményükkel öregbítették a Toldy Ferenc Gimnázium hírnevét:

13219603_730717377070231_1480875993_n-2016-05-17-16-38.jpg

Szelényi Bence 5. agaléria megtekintése

A Toldy Ferenc Alapítvány díját idén is a tanulmányi és a közösségi munkában legkiválóbb tanulók kapták meg:

Végül egy újonnan alapított elismerést, az Igazgatói Díjat adta át Porogi András igazgató. A díjat hat éven át nyújtott kimagasló tanulmányi munkájért, az országos tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményeiért és közösségi munkájáért Pilinszky Dóra 6. b osztályos tanuló kapta.

Minden díjazottnak szeretettel gratulálunk!

ajtonyanna-2016-05-17-16-38.JPG

Ajtony Anna 5. bgaléria megtekintése

kapcsolódó archív cikkek

címkék