Mátrai Magdolna tanárnő elismeréseMátrai tanárnő a Richter Gedeon Nyrt. és a Kutató Diákokért Alapítvány közös, „Példaképem a tanárom” elnevezésű díjában részesült.

Mi, diákok az iskolapadban gyakran megéljük azt, hogy tanáraink értékelnek bennünket. Ennek fényében Posta Donátnak (6. a) és jelen sorok szerzőjének nagyon izgalmas élmény volt, amikor a Példaképem a tanárom pályázat keretein belül készíthettünk egy értékelést Mátrai tanárnőről, felcserélve ezzel az értékelő és az értékelt szerepét.

A díjat a természettudományos tantárgyakat tanító tanárok elismerésére hozták létre. A benyújtott pályázatokat egy szakmai zsűri bírálta el, részletes szempontrendszer alapján, melyben a szakmai nézőpontokon kívül hangsúlyt kapott a jelölt személyisége is. A díjátadóra a Tudományos Diákkörök Kárpát-medencei Konferenciájának nemzetközi döntőjén, ünnepélyes keretek között került sor 2018. április 7-én.

Nagyon örültünk, mikor kiderült, hogy Mátrai tanárnő elnyerte a díjat.

Gratulálunk, és további sikereket kívánunk a tanárnőnek!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék