Takács tanár úr kitüntetéseTakács Zoltánnak, iskolánk igazgatóhelyettesének munkásságát Virág Benedek Díjjal ismerte el a Budavári Önkormányzat.

Május 31-én a Budavári Önkormányzat aulájában Varga Antal alpolgármester megjutalmazta a kerület kiváló pedagógusait. A kerületi Virág Benedek Díjat idén iskolánk igazgatóhelyettese, Takács Zoltán kapta. A díjazottról Porogi András mondott laudációt, majd Takács Zoltán mondott köszönő szavakat feleségének és toldys kollégáinak, akik hozzásegítették ehhez az elismeréshez. Ugyancsak megemlítette egykori mesterét, Pataki Gyula igazgató urat, akitől a toldys közösség iránti elkötelezettséget örökölte.

Az ünnepség alkalmával még két toldys tanárt tüntettek ki. Kiváló versenyfelkészítő munkájukért Dulin Krisztina és Pelényi Petra vehetett át elismerő oklevelet.

Minden díjazottnak gratulálunk!

dscn7770-2018-06-01-10-50.JPG

Varga Barnabás felvételegaléria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék