Szász András tanár úr kitüntetéseIskolánk testnevelő tanárának, Szász Andrásnak ismerte el évtizedes versenybírói munkáját a Magyar Atlétikai Szövetség.

Május 26-án, pénteken tartotta éves küldöttgyűlését a Magyar Atlétikai Szövetség, melyen többek között a hazai atlétika nemzeti és nemzetközi versenyeinek lebonyolításáért felelős versenybíróit is díjazta.

Szász András tanár úr egyetemi évei alatt szerzett bírói képesítést, és 2012-től lát el hivatalosan versenybírói feladatokat a hazánkban rendezett atlétikai versenyeken. A szövetség ezt az immáron több mint egy évtizede végzett kiemelkedő munkát ismerte el dicsérő oklevéllel.

A következő nagy versenybírói feladat tanár úr számára az atlétikai világbajnokság lesz, amelyet idén Budapest rendez meg augusztus 19-27. között. Az eseményt a világ harmadik legnagyobb sporteseményének tartják, amelyet több mint egymilliárd ember követ majd a televízióban.

Gratulálunk a díjhoz, és sikeres munkát kívánunk a világbajnokságra!

20230527_1031111-2023-06-01-09-47.jpg

nagyítás megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék